Güçlü Bir Bağışıklık İçin Akıllı Minerallerin 6 Faydası

+5Xper
Fenne Laboratories

Bu günlerde, bağışıklığımızı güçlendirmek hepimizin ortak hedefi!

Artık, sağlıklı bir yaşam için akıllı minerallar var! Akıllı Mineral Teknolojisi ile vücut bağışıklığını desteklemek ve güçlendirmek mümkün. Aklında “Peki, Akıllı Mineral Teknolojisi nedir?”, “Mineraller ne işe yarar?” gibi sorular varsa, doğru yerdesin!

Akıllı Mineral Teknolojisi’nin bağışıklık sistemini güçlendirmekteki faydalarını öğren; görüşünle bize katıl. 🧡

Yorumlarınla ve like’larınla bağışıklığını güçlendirmek isteyen KScanlar’ın yanında olmayı da unutma.

1. Sağlık hücrede başlar! Akıllı Mineral Teknolojisi, hücrelere yüksek emilim sağlar.

Güçlü Bir Bağışıklık İçin Akıllı Minerallerin 6 Faydası

Akıllı Mineral Teknolojisi nedir?

Dünyada çok fazla mineral kaynağı bulunmasına rağmen bunlardan çok azı vücut tarafından emilebilir formdadır. Akıllı Mineral Teknolojisi ise minerallerin vücudumuz için en etkin ve biyouyumluluk açısından en efektif forma getirilmesidir.

2. Yaşam için gerekli mikromineral ihtiyacını karşılar.

Güçlü Bir Bağışıklık İçin Akıllı Minerallerin 6 Faydası

Demir, çinko, manganez, bakır, krom ve selenyum vücut için gerekli mineraller arasında yer alır. Vücudumuzun sağlıklı olabilmesi, enzim ve fonksiyonların tam anlamıyla çalışabilmesi adına mineraller insan vücudu için vazgeçilmezdir.

3. Bedenin sağlıklı denge (homeostazis) halinde kalmasına yardımcı olur.

Güçlü Bir Bağışıklık İçin Akıllı Minerallerin 6 Faydası

Minerallerin vücut işleyişindeki görevi ne kadar önemli olsa da vücudumuz mineralleri kendi başına üretemez, dışarıdan almak zorundadır.

4. Bağışıklık sistemini destekler, normal fonksiyonlarına katkıda bulunur.

Güçlü Bir Bağışıklık İçin Akıllı Minerallerin 6 Faydası

Vücudun mineral ihtiyacı yiyecekler ve içecekler sayesinde karşılansa da, gıdalar bazen bu konuda yetersiz kalabilir. Metabolizma işlevleri ve vücudun görevlerini yerine getirmesinde gerekli olan minerallerin eksikliği vücutta bazı sağlık sorunlarına sebep olabilir.

5. Bağışıklık sisteminin virüs, bakteri, çevresel toksin gibi faktörlere karşı güçlü yanıt vermesini destekler.

Güçlü Bir Bağışıklık İçin Akıllı Minerallerin 6 Faydası

Mineralleri depolamak için yiyecek ve içeceklerin yeterli olmadığı durumlarda, dışarıdan da mineral takviyesi almak gerekebilir. Akıllı Mineral Teknolojisi sayesinde ise vücuda uyumlu ve biyoemilim düzeyi yüksek mineral kompleksleri depolanır.

6. Bedenin gün içerisinde ihtiyaç duyduğu enerjiyi efektif şekilde karşılamasını kolaylaştırır.

Güçlü Bir Bağışıklık İçin Akıllı Minerallerin 6 Faydası

Akıllı Mineral Teknolojisi ile üretilen Proteo Vita’nın içeriğindeki esansiyel mikro minerallerin hücrelerde enerji elde edilmesinde etkin kofaktor rolleri vardır. Vücudumuzun besin maddelerini daha efektif şekilde yakıp enerjiye dönüştürmesine katkı sağlarlar.

Bağışıklığın için Akıllı Mineral Teknolojisi ile tanışma zamanı!

Fenne Laboratories’in Akıllı Mineral Teknolojisi ile ürettiği Proteo Vita’yı keşfet!

İsviçreli bilim adamları tarafından geliştirilmiş Proteo Vita, Akıllı Mineral Teknolojisi ve içeriğindeki esansiyel mineraller sayesinde yetişkin bağışıklığını güçlendirir. Dünyanın ilk ve tek akıllı iyonize mineral teknolojisi ile bağışıklık sistemini desteklemek için hemen incele!


Neden Proteo Vita?

🧡Vücudun sağlıklı kalmasını destekler.
🧡Bağışıklık sistemine ve bağışıklık sisteminin genel fonksiyonalarına katkı sağlar.
🧡Vücudun virüs, bakteri, çevresel toksin gibi faktörlere karşı daha dirençli hale gelmesinde etkilidir.
🧡Vücudun ihtiyacı olan enerjiyi karşılamasına yardımcı olur.

Şimdi söz senin: Bağışıklığını desteklemeye var mısın? Proteo Vita hakkında görüşlerini bekliyoruz.

*İlaç değil, gıda takviyesidir. Kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışmayı unutmayın.

Güçlü Bir Bağışıklık İçin Akıllı Minerallerin 6 Faydası
228
195
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Bu degerli ve önemli bilgilendirmeler için öncelikle çok çok teşekkürler 😊🧡

  Biz farkında olamasak da minerallerin bedenimizde eksikliği farklı sağlık sorunlarıyla karşılaşmamıza sebebiyet veriyor. Mineral almamız için pek çok kaynağımız olabilir. Fakat anlattığınız gibi elzem olan nokta vücut tarafından emilebilmesi. Akıllı mineral teknolojisini kullanarak Laboratories'in, vücuda uyumlu ve emilim düzeyi yüksek mineral kompleksleri geliştirmesi olağanüstü. 🙏🏻

  🌸Proteo-Vıta'nın bağışıklık sistemimizin virüs, bakteri, çevresel toksin gibi faktörlere karşı güçlü yanıt vermesine ve bedenimizin gün içerisinde ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılamasına yardımcı olması harika. Denemek istiyorum hemen.🙏🏻🌸
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

194228
 • joeblack18
  Vücudumuz için vitaminlerin tek başına yeterli olmadığı, minerallerin de kat be kat çok önem arz ettiğini bu güzel ve faydalı bence ile okumuş olduk. Önce yediklerimiz ve içtiklerimize çok dikkat etmemiz, biz ne yersek, beslenmemizde hangi gıdaları tercih edersek vücudumuz da ona göre buna cevap veriyor, hücrelerimizin sağlıklı olmasını sağlıyor. Vücudumuz için emilimin yüksek ve hızlı olması bağışıklık sisteminin daha güçlü olması, şu pandemi dönemindeki lanet virüsün bünyemize daha hazlı yayılmasını engellemek adına ve diğer hastalıklar ile birlikte, kronik rahatsızlıkların da giderilmesi için akıllı mineral teknolojisi çok faydalı olacaktır..

  Fenne Laboratories'in bu güzel ürünü Proteo Vita'yı en kısa sürede eczaneden alıp kullanacağım.. Deneyimlerimi de burada sizlerle paylaşacağım..
 • Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu bu minarellerin insan sağlığına katkısı büyük. Bu noktada takviye edici gıdalar tercih edilmeli. Güçlü Bir Bağışıklık İçin Akıllı Minerallerin 6 FaydasıÖzellikle de vüslerle mücadele ettiğimiz şu zor günlerde yalnız olmadığımızı bilmek güzel. Proteo Vita denenmesi gereken bir gıda takviyesi. Doktoruma danıştıktan sonra elbette denemek isterim. :)
 • Asil_kadinnn
  Wowww tek kelimeyle ba-yıl-dım😍. Bu mucizevi takviyeyi bize tanıtırken bu kadar değerli bilgileri de bizimle paylaştığıniz için çok teşekkürler yepyeni şeyler öğrenmiş oldum.. Sağlıklı bir yaşam için elzem olan minerallerin vücudumuz tarafından emilmesini en etkin hale getirmesi, bilhassa gün içinde ihtiyacımız ola enerjiyi bize sağlaması harika en kısa zamanda denemek istiyorum 🌹
 • Akıllı Mineral Teknolojisi ile bağışıklık sistemini daha da güçlendirmek ve direncini arttırmak çok mantıklı. Hele ki böyle hastalıkların çoğaldığı bir zamanda... Bunu deneyeceğim 🌺
 • biradetmehmet
  Güzel bir bilgilendirme yazısı olmuş özellikle önümüz Ramazan Ramazan ayında bu tür gıda takviyesi kullanmayı düşünüyorum çünkü sahurda karnını doyurup yeniden yatmak Sıkıntılı oluyor iftarda bu fazla yemek Sıkıntılı oluyor ancak psikolojik olarak buna engel olmak da zor uzun oruç süresince vücudun ihtiyacı olan beslenmeyi de sağlaması gerekiyor Bu nedenle yemeği azaltıp bu tür takviye edici gıda larla hem Az yiyerek hem de vücudun ihtiyacı olan gerekli vitamin ve mineralleri sağlamak sağlıklı olabilir bu nedenle Önümüzdeki süreçte ihtiyacım olacak Bilgilendirme için teşekkür ederim
 • Bağışıklık sistemimiz hastalıklardan korunma ve savaşma açısından çok büyük önem arz ediyor. Minerallerin ve vitaminlerin yeteri kadar alınması demek daha güçlü bir bağışıklık sistemi demek. Bencede yazdığı gibi mineralleri her besinden almak tam anlamıyla mümkün olmuyor, eksikler olabiliyor. şu an pandemi zamanındayız ve her zamankinden daha güçlü bir bağışıklık sisteminine ihtiyacımız var. Ek takviyelerle bağışıklık sistemimizin daha sağlam olacağını düşünüyorum.
  Bu faydalı bence için teşekkürler. 🌸💖
 • Sağlığın önemini su son 1 yılda daha fazla anlamış bulunmaktayız üstelik bu ürün takviyesi tam ben grip iken karşıma cıktı 🤒🙂

  Güçlü bir bağışıklık sistemi için yarın iğne vurmaya gittiğimde doktoruma soracağım vereceği cevaba göre kullanabilirim 😇

  Ürün ile bizi tanıştıran KizlarSoruyor 'a teşekkür ederim 💫
 • YessiiM
  Merhaba. ☺️
  İçerisinde bulunduğumuz bu pandemi süreci yüzünden en çok dikkatimi çeken başlık “Bağışıklık sisteminin virüs, bakteri, çevresel toksin gibi faktörlere karşı güçlü yanıt vermesini destekler.” oldu. Güzel bir içerik olmuş.
  Malum tükettiğimiz gıdalarla vücudumuz için gerekli çoğu eksiğimizi kapatamıyoruz. Demir, çinko, manganez, bakır, krom ve selenyum içeriği ile bizlere destek olacak güzel bir takviye edici gıda olmuş. 👏
 • Her ne kadar dengeli beslensek de dönemsel olarak bağışıklığımızda düşüklük meydana gelebiliyor. Özellikle Covid döneminde bağışıklığımız apayrı bir önem kazandı. Kızım daha geçenlerde ateşlendi. Bu yüzde Proteo Vita Kids'i onun için ve Proteo Vita'yı kendim için deneyeceğim. Eklem ağrıları yüzünden şikayet eden anneme de Romart'ı kendisine tavsiye edeceğim.

  Bu güzel bilgilendirme için çok teşekkürler 🤗
 • Vücudun fonksiyonlarına katkıda bulunması ve bağışıklık sitemini güçlü tutması benim için nimet gibi oldu. Şu dönemlerde belkide en çok ihtiyacımızın olacağı bir şeye böyle denk gelmek çok harika olmuş. Sık sık hastalanan biri olarak kendime yakın buldum mutlaka deneyeceğim.🙏 Benim gibi olanların da mutlaka denemesi gereken birşey.
 • Grandiflora
  Zaman zaman iştahsızlıklar yaşayıp vücudumuzda dengesizlikler oluşabiliyor. Ve bir takım destek ürünlerine ihtiyaç duyuyoruz. Heleki salgın hastalıklarla boğuştuğumuz şu dönemlerde ciddi şekilde bağışıklığımızı güçlü tutmak zorundayız. Bizleri düşündüğün için teşekkürler #fennelaboratories
 • AtomunÇekirdeği
  Bağışıklığınıza destek olmak, hücresel elementleri dengelemek adına son derece kaliteli bir ürün ki zira öyle olmasa KS de yer almazdı :)
  Bedenin sağlıklı bir şekilde dengede kalmasının yanı sıra normal fonsiyonlarda da destekte bulunduğu biliniyor zaten
  Bağışıklık sistemine yardımcı olup virüs, bakteri ve çevresel toksinlerden kolay etkileniyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

  Çok bilgilendirici olmuş teşekkürler.
 • Çok güzel bir paylaşım olmuş. Özellikle tüm dünya'nın etkisinde olduğu bir salgın hastalık döneminde bağışıklığı güçlendirmek kesinlikle çok önemli. Minerallerin önemini de bir kez daha vurgulamış olduk. Ellerinize sağlık.
 • TechnoGirl
  Bağışıklık sistemimi geliştirmek için birçok farklı ek takviye denedim. Bazılarından memnun kaldım bazılarından kalmadım. Tam olarak istediğim ürünü buldum diyemem. Fenne Laboratories kesinlikle deneyeceğim. Özellikleri çok cazip geldi.
 • Oguzgurbanli
  Öncelikle bilgi için teşekkur ederim. Cok onemli bilgiler bunlar. Herkes guzel hayat, guzel yasam icin sagligina dikkat etmelidir. Saglik olmazsa yasamanin da bir anlami kalmaz zaten. Bol bol meyve, en çokta elma tüketmenizi öneriyorum. Bilgi için tekrar tesekkurler
 • experienced16
  .


  Tüm yiyeceklerin saf şekilde tüketilmesine karşıyım.


  Organik sebze ve meyveler ile baharatlardan asla vaz geçemem.


  Endüstriyel üretim ile ne tarım olur nede başka bir şey.


  .
 • Alarasmin
  Vücuttaki mineral eksikliği erken yaşlanmayada sebebiyet verir şu aralar vitamin problemleri yaşıyorum yapmamam gereken kullanmamam gereken birsürğ saglıksız şeyler yüzünden küçücük sorun dag gibi büyüdü saglıgımızın kıymetini bilmemiz gerek
 • PsychoBabble
  Vücudu, bağışıklığı desteklemek önemli, bu dönemde daha da önemli. İnceleyeceğim ürünlerinizi çok teşekkürler.
 • merveygt
  Bu değerli görüşlerinizi bizimle paylastigin için öncelikle teşekkür ederim. KS de boyle bilgi dolu bir görüş görmek gözlerimi yaşarttı. iyiki varsiniz💛🌷🌷
 • Zayıflama, body bulding ve ağır iş, bunların hepsiylede uğraştığım için zaman zaman vitamin takviyesi veya sadece sporcu besini aldığım dönemler olmuştur, bu yüzden pek yabancı olduğum konu değildir.
 • Çok faydalı bir yazı teşekkür ederim. Annem bağışıklık hastası. Dikkatle okudum ☺️
  • yesilkedim

   Cok gecmis olsun. Sifa bulmasini diliyorum.🌸 Besinlerin mineral yönünden zengin olmasına dikkat edin, bu ürün de aklınızda bulunsun. Umarım geçer rahatsızlığı. Çok iyi baksın anneciginiz kendisine🧡🙏🏻

 • Pleurer
  Bunların yanı sıra taze meyve sebze tüketimi ve bol miktarda su tüketimi de çok önemli. Bağışıklık o zaman çok güçlenir hem de
 • CoffeeHeaven
  Bağışıklığımı güçlü tutmak için düzenli ve sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Fakat yeterli gelmediği oluyor gerçekten deneyeceğim :)
 • daewart
  Bilgilendirme için çok teşekkürler. Keşke her an farkında olabilsek ne yediğimiz ve içtiğimizin. Vitaminleri doğal tollarla almayı tercih ediyorum.
 • MehmetCannn1
  Enerjim yerinde çok şükür ama senin de dediğin gibi takviye belki şarttır ama günümüzde insan her şeyi deniyor sağlam olabilmek için ilaçlar da dahil bunun içine ama ben pek tercih etmiyorum, iyi besleniyorum ve çok yemiyorum.
 • 1siyahi
  Efendimizin önerisi Allahümmü salli ala seyyidina Muhammed. Udi hindi yağı çok iyi ve tozu. Kekik çayı biberiye, zeytinyaprağı, ısırgan, sarımsak yutmak,
  Zerdeçal zencefil limon bal karışımı macun
  Hergün çeyrek limon su ile içmek
  Sirkeli su içmek
  Zeytinyağı bir kaşık içmek
  Sebzeleri az pişirip ( çiğ) yemek
  Koyun iç yağını yemeklerde kullanmak
  Kırmızı pancar yemek
  Aklıma gelenler arada yaptıklarım
 • birminiktavsan
  Düzenli aralıklarla kan vermem gerekiyor. Tahlillerimde ise illa ki bir vitaminim eksik çıkıyor. Takviyeler hayatımın her yerinde.
 • Melankolikpoll
  Vücudumuzun ihtiyacı olan tüm etken maddeler birleştirilmiş gibi, gıda takviyesi alınacaksa eğer tercihim Proteo Vita olacaktır.
 • Guclu bagisiklik icin guneten aldigimiz demir emilimi cok onemli gunumuz hastaliklarin baslica mimarisi demir eksikligi kansizlik yaz aylarinda yeterince gunes enerjisinden faydalanmamiz ve demir emilimini kuvvetlendiren gidalarla takviye yapmamiz gerekir.
 • dontspeakx
  Kefir yoğurt süt spor bunlar bana çok iyi geliyor kefire bayılıyorum sütsüz hayat zaten düşünemiyorum
 • AxeSinS
  Güçlü bağışıklık için ak süvarilerine guclendireceksiniz akyuvarlar ne kadar güçlüyse sizde o kadar az hastalanirsiniz
 • ManyakBaron31
  Enerjim yerinde çok şükür ama senin de dediğin gibi takviye belki şarttır ama günümüzde insan her şeyi deniyor sağlam olabilmek için ilaçlar da dahil bunun içine ama ben pek tercih etmiyorum, iyi besleniyorum ve çok yemiyorum.
 • Bunun kapsülü var mıdır acaba🤔 sıvı olanları kullanamıyorum ben bir araştırayım ek takviye şart
 • BoğaçToprak
  Akıllı Mineral Teknolojisi 'ni de öğrenmiş olduk. Teşekkürler :)
 • matemist
  Mineraller olmazsa olmaz. Özellikle en iyi şekilde vücut dengesini sağlarlar
 • Teşekkürler faydalı bir paylaşım olmuş bunu deniyecem kesinlikle.
 • ᗰisery
  Bedenin gün içerisinde ihtiyaç duyduğu enerjiyi efektif şekilde karşılamasını biliyordum.
 • LadyScarlett
  Güzel ve eğitici bir bilgilendirme olmuş. Beylerden bir arkadaş yorumunda Ramazan geliyor demiş. Bilhassa diyet, aktif spor, oruç gibi vücudu majör olarak etkileyen koşullar için bence çok başarılı bir çalışma.
  Sevgiler
 • Blzbglem
  Bağışık insan kalmadı herkes hasta valla. Sonumuz hayır ola
 • cgrfsvşcısı
  Bol bol C vitemini ve kalsiyum
  Sonra da hijyen bence
 • Faydalı güzel ve iyi bir paylaşım olmuş emeğine sağlık
 • FalanFıstık41
  Güzel bir bilgilendirme metni olmuş emeğinize sağlık
 • Umudunuz10
  Sağlıklı beslenmek gerek diye düşünüyorum birde bol sıvı tüketmem egzersiz yapmak bağışıklık için faydalıdır.
 • isibala
  ben severim boyle seyleri. vitamin C ignesi yapiyordu annem ben hsatayken iyi geliyodu.
 • erdem4747
  Güzel bilgilendirme
  Bu sitenin bu yönünü seviyorum ben
 • Bu yararlı bilgileri patladığınız için teşekkür ederiz
 • Alkız
  Yürekten teşekkür ederim bu güzel bilgiler için☺😊🌹
 • meraklıbiri98
  Bunlar yerine sağlıklı beslenmeyi tercih ederim en azından doğal
 • Gvn_kc
  Güçlü bir bağışıklık sistemi için her sabah tahin için
 • yeşillllll
  Pandemide bağışıklık sisteminin güçlü olması için almadığımız takviye kalmadı
 • gökyüzümjüpiter
  Emeğinize sağlık bu birbirinden güzel bilgiler için teşekkür ederim. 🐥
 • spacescom
  güne zinde başlamamıza sebep oluyor bu durum çok iyi bence
 • AlyaAylaaa
  Valla şoyle daga taşa cikmadan bagisiklik sistemi gelismez diyim ben size
 • SenorCebi
  Proteo-Vıta'nın bağışıklık sistemimizin virüs, bakteri, çevresel toksin gibi faktörlere karşı güçlü yanıt vermesine ve bedenimizin gün içerisinde ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılamasına yardımcı olması harika. Denemek istiyorum hemen.
 • CodingMan
  Kullanmak lazım. Hele ki belli bir yaşın üzerindeysen..
 • Hele bu pandemi döneminde bağışıklığı güçlendirmek gerek
 • Baladori
  Son zamanlarda en çok dikkat etmemiz gereken şey aslında bağışıklığımız. Bu nedenle bende en yakın zamanda Proteo Vita içeriğine dikkat edeceğim ve kullanacağım.
 • Ariferten1717
  Bence hergün su tüketilmeli 1,5 litre sanırım güneşlenmeli ve spor yapılmalı doğal besinlerle desteklersen köy yumurtası gibi hasta olmassın mikrop yaklaşamaz bile bence
 • dr-MuTo
  genelde vitaminleri mineralleri yiyeceklerimiz den ve içeceklerimiz den doğal olarak almak benim için en doğrusu fakat yeni ve etkili ürünleri de denemekte fayda var.
 • bahtsizbedevi125
  Şu bilgiyi eklemek istiyorum. Günde 2.5 litre deniz fazla şu içerseniz vucudunuzdaki minarellerin çok hızlı atılmasını saglarsiniz bu da ölüme yol açar
 • Daha Fazla (362)
YÜKLENİYOR... sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
nevşehir escort bayan
kayseri escort bayan
sakarya avukat
webmaster forumu
buca escort